Todd Young for Senate. Endorsed By...

Hoosier Vice Presidents
Vice President Mike Pence
Vice President Dan Quayle
.

Trump Administration Hoosiers
Director of National Intelligence and Fmr. United States Senator Dan Coats
Secretary of Health and Human Services Alex Azar
Administrator for the Centers for Medicare & Medicaid Services Seema Verma
United States Surgeon General Jerome Adams
Chief Management Officer of the Department of Defense Lisa Hershman
Director of United States Fish and Wildlife Service Aurelia Skipwith
Under Secretary of Agriculture for Trade and Foreign Agricultural Affairs Ted McKinney
United States Ambassador to the United Nations Agencies for Food and Agriculture Kip Tom

Indiana Statewide Elected Officials
Governor Eric Holcomb
Lt. Governor Suzanne Crouch
Attorney General Todd Rokita
Auditor Tera Klutz
Secretary of State Connie Lawson
Treasurer Kelly Mitchell

Indiana Congressional Delegation
US Senator Mike Braun
Congresswoman Jackie Walorski (IN02)
Congressman Jim Banks (IN03)
Congressman Jim Baird (IN04)
Congresswoman Victoria Spartz (IN05)
Congressman Greg Pence (IN06)
Congressman Larry Bucshon (IN08)
Congressman Trey Hollingsworth (IN09)
Fmr. Congresswoman Susan Brooks (IN05)
Fmr. Congressman Luke Messer (IN06)  
Fmr. Congressman Mark Souder (IN03)
Fmr. Congressman Steve Buyer (IN04/IN05)
Fmr. Congressman Dan Burton (IN05/IN06)
Fmr. Candidate Don Bates, Jr. (IN06)  
Fmr. Candidate Micah Beckwith (IN05)
Fmr. US Senate Candidate & Floyd County GOP Treasurer Andrew Takami  

Former Indiana Statewide Officials
Fmr. Indiana Lieutenant Governor Becky Skillman
Fmr. Indiana Lieutenant Governor John Mutz
Fmr. Acting Attorney General & Chief Deputy for Indiana Attorney General Aaron Negangard

Former State Party Chairmen
Fmr. Indiana Republican Party Chairman Jeff Cardwell
Fmr. Indiana Republican Party Chairman & Indiana Auditor Tim Berry
Fmr. Indiana Republican Party Chairman & Former State Senator Murray Clark
Fmr. Indiana Republican Party Chairman Jim Kittle
Fmr. Indiana Republican Party Chairman Mike McDaniel
Fmr. George W. Bush White House Director of the National Economic Council & Former Indiana Republican Party Chairman Al Hubbard
2016 Trump for President Indiana Campaign Chairman & Fmr. Indiana Republican Party Chairman Rex Early
Fmr. Indiana Republican Party Chairman Gordon Durnil

Indiana Republican Party State Committee
Indiana Republican Party Chairman Kyle Hupfer
IRSC Vice-Chair & State Representative Holli Sullivan (HD-78)
IRSC Secretary Mindy Westrick
IRSC Treasurer Chuck Williams
RNC National Committeeman John R. Hammond, III
RNC National Committeewoman Anne Hathaway
Former RNC National Committeeman Jim Bopp
1st District Chair Dana Dumezich
1st District Vice-Chair & Porter County Chairman Mike Simpson
2nd District Chair Deb Fleming
2nd District Vice-Chair & State Representative and Miami County Chairman Ethan Manning (HD-23)
3rd District Chair Mitch Harper
3rd District Vice-Chair Mary Martin
4th District Chair & Former State Senator Randy Head
4th District Vice-Chair & State Representative Sharon Negele (HD-13)
5th District Chair Judy Buck
5th District Vice-Chair & State Senator Kyle Walker (SD-31)
6th District Chair Misty Hollis
6th District Vice-Chair & Decatur County Chairman and Prosecutor Nate Harter
7th District Chair Lesa Dietrick
7th District Vice-Chair Jefferson Shreve
8th District Chair Don Hayes
8th District Vice-Chair Brenda Goff
9th District Chair & Clark County Chairman and Sheriff Jamey Noel
9th District Vice-Chair & Johnson County Chairwoman Beth Boyce
Fmr. 4th District Chair Barbara Knochel
Fmr. 4th District Chair Mike O’Brien
Fmr. 5th District Chair Craig Dunn
Fmr. 6th District Chair Mark Wynn

District Leaders
1st District Treasurer Victoria Gresham
2nd District Secretary Matt Sarber
4th District Treasurer Dudley Cruea
6th District Secretary Kaye Whitehead
7th District Secretary Samantha Dewester
9th District Secretary John Noblitt

County Chairs
Adams County Chairman Gerald Walker
Allen County Chairman Steve Shine
Bartholomew County Chairwoman Barb Hackman
Benton County Chairman Bruce Buchanan
Blackford County Chairman Jack Beckley
Boone County Chairwoman Deb Ottinger
Brown County Chairman Mark Bowman
Carroll County Chairwoman Beth Myers
Cass County Chairman Michael Stajduhar
Clay County Chairwoman Patti Foxx
Clinton County Chairman Jim Moyer
Crawford County Chairman Whitney Timberlake
Daviess County Chairwoman Jan Schuler-Hicks
Dearborn County Chairman Jim Thatcher
DeKalb County Chairman Richard Ring
Delaware County Chairman Victor Whitehead
Elkhart County Chairman Dan Holtz
Floyd County Chairman Shawn Carruthers
Fountain County Chairman Daniel Askren
Franklin County Chairman Tom Wilson
Fulton County Chairman Michael Canada
Gibson County Chairman CT Montgomery
Grant County Chairman Darren Reese
Greene County Chairwoman Julia Bartlow
Hamilton County Chairwoman Laura Campbell
Hancock County Chairwoman Janice Silvey
Harrison County Chairman Scott Fluhr
Hendricks County Chairwoman Anne Engelhardt
Henry County Chairman Todd Hiday
Howard County Chairwoman Jennifer Jack
Huntington County Chairman Rise Buzzard
Jackson County Chairwoman Amanda Lowery
Jasper County Chairman Jeffrey Phillips
Jay County Chairwoman Jenae Horn Blasdel
Jefferson County Chairman Karl Eaglin
Jennings County Chairwoman Jeanie Hahn
Knox County Chairwoman Linda Painter
Kosciusko County Chairman Mike Ragan
Lake County Chairman Dan Dernulc
LaPorte County Chairman Mitch Feikes
Madison County Chairman Russ Willis
Marion County Chairwoman Cindy Kirchhofer
Marshall County Chairman David Holmes
Martin County Chairman Earl Boyd, Jr.
Monroe County Chairman William Ellis
Montgomery County Chairman Dan Guard
Morgan County Chairman Daniel Elliott
Noble County Chairman Shelly Williams
Ohio County Chairman Don Thomason
Orange County Chairman Jack Hinkle, Jr.
Owen County Chairman Tony Voelker
Parke County Chairman Mike Watts
Perry County Chairman Tom McCart
Pike County Chairman Mark Flint
Posey County Chairman Greg Newman
Pulaski County Daniel Murphy
Randolph County Chairman Ben Wells
Ripley County Chairwoman Ginger Bradford
Rush County Chairman Phil Caviness
Scott County Chairman Kenny Hughbanks
Shelby County Chairman Bob Nolley
Spencer County Chairman Jon Winkler
St. Joseph County Chairman Zach Potts
Starke County Chairman David Kesvormas
Steuben County Chairman Rick Michael
Sullivan County Chairman Bill Springer
Switzerland County Chairwoman Lisa Fisher
Tippecanoe County Chairman Tracy Brown
Tipton County Chairman Mike Cline
Union County Chairwoman Lavina Herzog
Vanderburgh County Chairman Wayne Parke
Vermillion County Chairman Tim Yocum
Warren County Chairman Brian Jordan
Warrick County Chairman Mike Griffin
Washington County Chairwoman Tara Hunt
Wells County Chairman Zach Rodgers
Whitley County Chairman Ben Romine
Greater Indianapolis Republican Women’s Club Chair Tasha Phelps
Indiana Association of County Commissioners Past President & Jasper County Commissioner Kendell Culp

State Senators
President Pro Tempore Rod Bray (SD-37)
State Senator Ron Alting (SD-22)
State Senator Eric Bassler (SD-39)
State Senator Scott Baldwin (SD-20)
State Senator Vaneta Becker (SD-50)
State Senator Mike Bohacek (SD-8)
State Senator Phil Boots (SD-23)
State Senator Liz Brown (SD-15)
State Senator Brian Buchanan (SD-7)
State Senator Jim Buck (SD-21)
State Senator Justin Busch (SD-16)
State Senator Ed Charbonneau (SD-5)
State Senator John Crane (SD-24)
State Senator Michael Crider (SD-28)
State Senator Stacey Donato (SD-18)
State Senator Blake Doriot (SD-12)
State Senator Ron Grooms (SD-46)  
State Senator Jon Ford (SD-38)
State Senator Aaron Freeman (SD-32)
State Senator Chris Garten (SD-45)
State Senator Sue Glick (SD-13)
State Senator Travis Holdman (SD-19)
State Senator Erin Houchin (SD-47)
State Senator Eric Koch (SD-44)
State Senator Dennis Kruse (SD-14)
State Senator Jean Leising (SD-42)
State Senator & Dubois County Chairman Mark Messmer (SD-48)
State Senator Ryan Mishler (SD-9)
State Senator Rick Niemeyer (SD-6)
State Senator Chip Perfect (SD-43)
State Senator Jeff Raatz (SD-27)
State Senator Linda Rogers (SD-11)
State Senator Jack Sandlin (SD-36)
State Senator Jim Tomes (SD-49)
State Senator Greg Walker (SD-41)
State Senator Mike Young (SD-35)
State Senator Andy Zay (SD-17)
Fmr. President Pro Tempore David Long
Fmr. State Senator Mike Delph
Fmr. State Senator Jim Merritt
Fmr. State Senator John Ruckelshaus
Fmr. State Senator Luke Kenley
Fmr. State Senator Tom Wyss  

State Representatives
Indiana Speaker of the House Todd Huston (HD-37)
State Representative Dave Abbott (HD-82)
State Representative Mike Aylesworth (HD-11)
State Representative & Putnam County Chairman Beau Baird (HD-44)
State Representative Brad Barrett (HD-56)
State Representative Steve Bartels (HD-74)  
State Representative Bob Behning (HD-91)
State Representative Bruce Borders (HD-45)
State Representative Tim Brown (HD-41)
State Representative Martin Carbaugh (HD-81)
State Representative Bob Cherry (HD-53)
State Representative Ed Clere (HD-72)
State Representative Tony Cook (HD-32)
State Representative Michelle Davis (HD-58)
State Representative Dale Devon (HD-5)
State Representative Sean Eberhart (HD-57)
State Representative Jeff Ellington (HD-62)
State Representative Karen Engleman (HD-70)
State Representative Randy Frye (HD-67)
State Representative Chuck Goodrich (HD-29)
State Representative Doug Gutwein (HD-16)
State Representative Bob Heaton (HD-46)
State Representative Dave Heine (HD-85)
State Representative Matt Hostettler (HD-64)
State Representative Chris Jeter (HD-88)
State Representative Jack Jordan (HD-17)
State Representative Chris Judy (HD-83)
State Representative Mike Karickhoff (HD-30)
State Representative Joanna King (HD-49)
State Representative Ryan Lauer (HD-59)
State Representative Cindy Ledbetter (HD-75)
State Representative Don Lehe (HD-25)
State Representative Matt Lehman (HD-79)
State Representative Dan Leonard (HD-50)
State Representative Shane Lindauer (HD-63)
State Representative Jim Lucas (HD-69)
State Representative Randy Lyness (HD-68)
State Representative Chris May (HD-65)
State Representative Peggy Mayfield (HD-60)
State Representative Wendy McNamara (HD-76)
State Representative Doug Miller (HD-48)
State Representative Bob Morris (HD-42)
State Representative Alan Morrison (HD-84)
State Representative Julie Olthoff (HD-19)
State Representative Zach Payne (HD-66)
State Representative J.D. Prescott (HD-33)
State Representative Jim Pressel (HD-20)
State Representative Elizabeth Rowray (HD-35)
State Representative Tom Saunders (HD-54)
State Representative Donna Schaibley (HD-24)
State Representative Hal Slager (HD-15)
State Representative Ben Smaltz (HD-52)
State Representative Craig Snow (HD-18)
State Representative Ed Soliday (HD-4)
State Representative Mike Speedy (HD-90)
State Representative Greg Steuerwald (HD-40)
State Representative Jake Teshka (HD-7)
State Representative Jeff Thompson (HD-28)
State Representative Jerry Torr (HD-39)
State Representative Heath VanNatter (HD-38)
State Representative Ann Vermillion (HD-31)
State Representative Tim Wesco (HD-21)
State Representative John Young (HD-47)
State Representative Denny Zent (HD-51)
State Representative Cindy Ziemke (HD-55)
Fmr. Indiana Speaker of the House Brian Bosma
Fmr. State Representative & Warrick County Councilman Ron Bacon
Fmr. State Representative Woody Burton
Fmr. State Representative Rebecca Kubacki

Mayors
Mayor of Auburn Mike Ley
Mayor of Aurora Mark Drury
Mayor of Batesville Mike Bettice
Mayor of Bedford Sam Craig
Mayor of Bluffton John Whicker
Mayor of Carmel Jim Brainard
Mayor of Columbia City Ryan Daniel
Mayor of Columbus Jim Lienhoop
Mayor of Evansville Lloyd Winnecke
Mayor of Fishers Scott Fadness
Mayor of Franklin Steve Barnett
Mayor of Greenfield Chuck Fewell
Mayor of Greensburg Josh Marsh
Mayor of Greenwood Mark Myers
Mayor of Hobart Brian Snedecor
Mayor of Jasper Dean Vonderheide
Mayor of Jeffersonville Mike Moore
Mayor of Kendallville SuzAnne Handshoe
Mayor of Kokomo Tyler Moore
Mayor of LaPorte Tom Dermody
Mayor of Lawrence Steve Collier
Mayor of Lawrenceburg Kelly Mollaun
Mayor of Ligonier Pat Fisel
Mayor of Logansport Chris Martin
Mayor of Madison Bob Courtney
Mayor of Martinsville Kenneth Costin
Mayor of Mishawaka Dave Wood
Mayor of Mitchell J.D. England
Mayor of Muncie Dan Ridenour
Mayor of Nappanee Phil Jenkins
Mayor of New Haven Steve McMichael
Mayor of Noblesville Chris Jensen
Mayor of North Vernon Michael Ochs
Mayor of Oakland City Jim Deffendall
Mayor of Rockport Don Winkler
Mayor of Rushville Mike Pavey
Mayor of Salem Justin Green
Mayor of Seymour Matthew Nicholson
Mayor of Southport James Cooney
Mayor of Terre Haute Duke Bennett
Mayor of Union City Chad Spence
Mayor of Valparaiso Matt Murphy
Mayor of Wabash Scott Long
Mayor of Warsaw Joe Thallmer
Mayor of West Lafayette John Dennis
Mayor of Westfield Andy Cook
Mayor of Winchester Bob McCoy
Fmr. Mayor of Indianapolis Greg Ballard
Fmr. Mayor of Indianapolis Stephen Goldsmith
Fmr. Mayor of Huntingburg Denny Spinner

If you'd like to endorse Todd Young, please click here.